Akciové produkty

Od 1.novembra sme si pre Vás pripravili akciu na produkty. Nepremeškajte ju! Akcia platí do 30.11.2018. Tešíme sa na Váš nákup.

Stavebný fúrik, 60 l

Cena: 39,81 €

Oceľový stavebný fúrik s plným kolesom je neodmysliteľný stavebný pomocník.
Svoje využitie nájde pri prevoze betónu, štrku, piesku, odpadu a mnoho iného.

 

Lepidlo Emporio FLEX C2TE, 25 kg

Cena: 7,03 €

Flexibilné cementové lepidlo C2TE na lepenie všetkých typov keramických obkladových materiálov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou napr. vysoko spekaných dlaždíc. Aplikácia vo vnútornom aj vonkajšom prostredí na bežné aj problematické povrchy. Vynikajúce na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám v dôsledku veľkého tepelného pnutia (napr. pri vykurovaných keramických podlahách alebo na oslnených terasách). Vhodné na staré obklady a dlažby, betónové prefabrikáty, liaty železobetón, sadrokartón, drevotrieskové, cementotrieskové dosky a pod.(plochy je potrebné vopred ošetriť spojovacím mostíkom). Jednoduché spracovanie, znížený sklz, predĺžená doba zavädnutia, vysoká stálosť a pevnosť, mrazuvzdornosť a flexibilita.

 

Parkový obrubník sivej farby, 100x5x20 cm

Cena: 1,49 €

Betónový mrazuvzdorný obrubník vhodný na ohraničenie trávnatých plôch, záhradných chodníčkov, bylinových záhrad, zvýšených kvetinových záhonov.

 

Suchý betón 25 MPa Emporio, 30kg

Cena: 3,51 €

Suchý betón na drobné betonárske práce. Vhodný pre konštrukcie bez nárokov na zušľachtenie
materiálu.
 

SikaFiber PPM-12, 600 g

Cena: 6,03 €

Polypropylenová vlákna do betonu a malt, znižuje tvorbu mikrotrhlín.